Шановні відвідувачі, ми раді вітати Вас на сторінці нашого Закладу дошкільної освіти!

Наш сайт в першу чергу адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному та всебічному розвитку дитини, тим, хто зможе поділитися досвідом і розповісти про труднощі виховання та навчання дошкільників, тим, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими спеціалістами.

На нашому сайті Ви можете дізнатися про:

·                 останні новини закладу дошкільної освіти;

·                 цікаві моменти з життя вашої дитини в групі.

Знайти інформацію:

·                  про заклад дошкільної освіти;

·                 про реалізацію педагогічним колективом Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років „Дитина” ;

·                 поради спеціалістів закладу дошкільної освіти;

Відвідати та залишити свої коментарії у розділі „Фотогалерея”

Задати питання, які Вас цікавлять з  виховання та розвитку дітей працівникам закладу дошкільної освіти.

17 жовт. 2020
Увага батькам
Дошкільні навчальні заклади продовжують працювати
15 жовт. 2020
Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 грудня
Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року
13 жовт. 2020
День Українського козацтва
З початку відродження козацтва на Україні президентом України були підписані укази: «Про координаційну раду Українського козацтва», «Про національну програму розвитку Українського козацтва на 2002-2005 роки.» І, звичайно ж, «Про день Українського козацтва». Важко переоцінити роль козацтва в історії українського народу.