Психологічна служба закладу

Момот Вікторія Анатоліївна

практичний психолог комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)         № 413 Харківської міської ради"

Графік онлайн спілкування з педагогами та батьками
Вівторок  12:00 - 14:00
Середа    12:00 - 14:00
З питань консультації можете звернутися до практичного психолога закладу. Запит на консультацію можна надіслати на адресу електронної пошти [email protected]
телефон: (057) 725-13-77

Все про мінну безпеку від Unicef (переглянути)

Вітаю Вас, шановні батьки вихованців та гості сторінки!

Зараз пропоную  Вам познайомитися з роботою психологічної служби закладу.

Протягом року робота практичного психолога складаеться з різних напрямів, таких як робота з дітьми, вихователями, батьками. виступи на батьківських зборах, надання індивідуальних консультацій батькам та вихователям, проведення діагностування пізновальної, емоційної сфери дітей, виявлення та робота з дітьми девіантної поведінки, проведення розвивальних занять з дітьми садового віку.

Взаємодія з  батьками виконується завдяки індивідуальним консультаціям за запитом батьків, виступами на батьківських зборах, анкетуваннях.

Взаємодія з вихователями виконується через проведення індивідуальних, групових консультацій, проведення семінарів-практикумів, анкетувань, спостереження за взаємодіею з дітьми.

Взаємодія з дітьми включає в собі такі фактори:

• Діагностика. Протягом усього навчального року психолог проводить так звану психолого-педагогічну діагностику.
  • Розвиваючі заняття. На ціх заняттях діти вчатьсяспілкуватися, разом грати, вирішувати конфлікти, уникати сварок.