Психологічна служба закладу

Гребініченко

Віталіна  Петрівна

Освіта: ХНПУ ім. Г.С.Сковороди , психолог

Стаж роботи: у закладі дошкільної освіти працюю з вересня 2010року.

Кредо:      «Виховування  дитини це по-перше виховування серця»

В.Сухомлинський

Якщо Вам потрібна консультація - Ви маєте змогу написати мені листа
p[email protected]

Вітаю Вас, шановні батьки вихованців та гості сторінки!

Зараз пропоную  Вам познайомитися з роботою психологічної служби закладу.

Протягом року робота практичного психолога складаеться з різних напрямів, такіх як робота з дітьми, вихователями, батьками. виступи на батьківських зборах, надання індивідуальних консультацій батькам та вихователям, проведення діагностування пізновальної, емоційної сфери дітей, виявлення та робота з дітьми девіантної поведінки, проведення розвивальних занять з дітьми садового віку.

Взаємодія з  батьками виконується завдяки індивідуальним консультаціям за запитом батьків, виступами на батьківських зборах, анкетуваннях.

Взаємодія з вихователями виконується через проведення індивідуальних, групових консультацій, проведення семінарів-практикумів, анкетувань, спостереження за взаємодіею з дітьми.

Взаємодія з дітьми включає в собі такі фактори:

• Діагностика. Протягом усього навчального року психолог проводить так звану психолого-педагогічну діагностику.
  • Розвиваючі заняття. На ціх заняттях діти вчатьсяспілкуватися, разом грати, вирішувати конфлікти, уникати сварок.