Основні напрямки діяльності

Основний напрямок діяльності закладу дошкільної освіти- гуманітарний.
                Заклад дошкільної освіти в своїй діяльності керується:
-         Конституцією України,
-         Законом України «Про освіту»,
-         Законом України «Про дошкільну освіту»,
-         іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.
                   Головною метою закладу освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровлення дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.
                  Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

Основні  річні завдання на 2023/2024 навчальний рік
Виходячи з аналізу освітньої, методичної роботи за 2022/2023 навчальний рік, враховуючи досягнення, перспективи розвитку і недоліки в роботі та з метою забезпечення більш високої якості дошкільної освіти, ефективного педагогічного впливу на розвиток особистості дитини, педагогічний колектив  закладу дошкільної освіти вирішив направити свою діяльність у 2023/2024 навчальному році  на виконання наступних основних завдань:
1. Розпочати роботу з «Впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти».
2. Продовжувати роботу з  реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».
3. Узагальнити роботу з пошуку та апробації нових форм та методів роботи з дітьми та батьками через використання інформаційно-комунікативних та дистанційних технологій.