Організація роботи музичного керівника у дитячому садочку

6 вер. 2021
Організація роботи музичного керівника у дитячому садочку

Музичний керівник в дитячому садочку.

Всім відомо, що загальний та музично-естетичний розвиток дошкільників у дитячому садочку здійснюють музичний керівник, що має фахову освіту, добре володіє теорією і методикою педагогічного процесу. Робота педагогів (музиканта і вихователя) складна, різноманітна й повинна проводитися і тісному контакті.

За загальну постановку музичного виховання в дитячому садочку відповідає музичний керівник. Він виконує наступне:

• Проводить заняття в кожній віковій групі 2 рази на тиждень відповідно графіку роботи.
  • Відповідає за проведення свят та розваг.
  • За допомогою консультацій і групових занять керує роботою вихователів в області музичного розвитку дітей.

На групових заняттях музичний керівник навчає дітей, удосконалюючи їхні навички в області співу й руху.