"Тиждень прав дитини"

5 груд. 2022
З 05 по 09 грудня в закладі дошкільної освіти проведено "Тиждень прав дитини,,

Формування людини починається з раннього дитинства, і діти засвоюють цінності того суспільства, в якому живуть. Саме в дитинстві закладаються основи не тільки знань, а й норм поведінки, переконань, потреб особистості. Дитина, яка з дошкільних років вміє шукати і знаходити взаємоприйнятні рішення в злагоді з іншими, у своєму дорослому житті не вдаватиметься до ущемлення прав і свобод інших людей.З метою формування морально-правової культури дітей дошкільного віку та підвищення рівня правової культури батьків. Правове виховання розпочинається в сім’ї з усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традицій та цінностей. Фундамент формування особистості, яка чітко усвідомлює свої права та обов’язки й дотримується їх у щоденному житті, слід закладати ще в ранньому дитинстві. Саме тому питанню правового виховання дітей у нашому закладі приділяється особлива увага. Педагоги приділяють велику увагу формуванню правової свідомості дітей, при цьому використовують різні форми організації , такі як бесіда, читання художньої літератури, розгляд ілюстрацій та бесіда за їх змістом, малювання, розв’язування моральних ситуацій, сюжетно – рольові та творчі ігри тощо.