"Допомагаємо дітям учити українську мову, поступове і «м’яке занурення»"

25 лют. 2023
Консультація для батьків

Діти, які вимушено переїхали через війну, дуже чутливі. Нові умови, у які потрапляє малеча (приміщення, незнайомі дорослі та однолітки), можуть значно збільшувати емоційне навантаження. Перебування в іншомовному середовищі може спричинити також додатковий стрес. Важливо зазначити, що позитивні емоції та впевненість у власних силах здатні налаштувати дитину на взаємодію з дорослими й однолітками та сприяти м’якому переходу на спілкування іншою мовою. Тому, аби мінімізувати можливі негативні впливи, необхідно всіляко показувати, що кожній дитині дуже раді в новому садку.Для вивчення чи переходу на іншу мову дітям потрібен час, тому будьте терплячими, допомагайте їм поступово опановувати українську мову.Що важливо пам’ятати?