Змагання «Перші кроки»!

7 жовт. 2019
7 жовтня відбулись змагання «Перші кроки», в якому прийняли участь вихованці старших груп закаладу дошкільної освіти.

В першій частині змагань було проведено комплекс вправ, під час якого дошкільники показали свою вправність, ритмічність, пластику. В другій частині змагань прийняли участь команди «Позитив», «Комета»  та «Орлята», які показали свої спортивні вміння та навички під час естафет. В цих змаганнях діти показали свою спритність, швидкість, витримку, взаємодопомогу.

За результатами змагань команд перемогла дружба. Активну участь у підготовці та проведенні змагань «Перші кроки» прийняли педагоги: інструктор з фізичної культури, музичні керівники, вихователь - методист.

Приймаючи участь в змаганні, діти отримали заряд енергії, бадьорості та масу позитивних емоцій.