екскурсія до школи

17 вер. 2019
проведення екскурсії до загальноосвітньої школи № 52 дітей старшого дошкільного віку

Особливої актуальності в даний час набула проблема наступності між ланками освіти, а саме між ЗДО і школою.

Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі знайомляться з формами, методами роботи в дошкільному закладі. А ознайомлення самих дошкільнят зі школою, навчальним та громадським життям школярів дає можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися.

Важливу роль, в організації наступності дошкільного закладу і початкової школи відіграють особистості вихователя і вчителя. Вихователь в дитячому садку - це друга мама, яка може обійняти малюка, погладити по голівці.

Фотозвіт у фотогалереї