Районний інтелектуальний конкурс «Чомусики»

24 квіт. 2019

З метою виявлення й підтримки обдарованих дітей, розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості дитини в районі проведений ІІ тур ІІ етапу районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики». 124 дитини старшого дошкільного віку взяли участь у номінаціях «Юний математик», «Юний природознавець», «Юний народознавець» та «Юний мовознавець».

Членами журі конкурсу були представники Управління освіти, члени Районної батьківської ради, вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти району.