Запрошуємо Вас до участі

12 січ. 2024
творчий конкурс "Зимова казка"

Запрошуємо Вас взяти участь у творчому конкурсі "Зимова казка".
Районний Конкурс творчих робіт  проводиться з метою залучення до національного виховання дітей дошкільного віку, ознайомлення з народними традиціями, звичаями та обрядами, розширення дитячого світогляду, формування цілісного світобачення та виявлення талановитих  дітей дошкільного віку, сприяння самореалізації дітей та їх творчого розвитку, залучення батьків до участі в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.
Конкурс проводиться за номінаціями: «Родинна творчість»; «Дитяча творчість»; «Оригінальна робота»; «Зимові фантазії».
ІІ. Завдання Конкурсу:
  • підтримка творчих здібностей дитини  дошкільного віку ;
  • виявлення інтересу до спільних родинних справ, свят, зустрічей тощо; виховання поваги до народних традицій і звичаїв;
  • популяризація дитячої творчості;
  • Залучення  батьків до участі в освітньому процесі;
  • активізація  сумісної творчості дітей та батьків.
ІІІ. Учасники:
 У Конкурсі  беруть участь  діти  старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.
ІV. Проведення Конкурсу:

Конкурс проводиться у  закладах  дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024  по  15.02.2024.

V. Вимоги до творчих робіт та їх оцінювання

5.1. Творчі роботи складаються з двох частин:

1 частина – казка, складена дитиною та  записана батьками, на зимову тематику з урахуванням зимових традицій, звичаїв та свят. Авторські казки не повинні перевищувати 1 сторінки друкованого тексту (шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5), аркуш формату А4.

2 частина – ілюстрація (малюнок) до казки, виконана учасниками конкурсу. Ілюстрації можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами тощо. Фото ілюстрації  повинно бути чітким.