Ознайомлення з програмою

Фотозвіт семінара-практикума для вихователів щодо впровадження спільного проекту "Вчимося дити разом"

Заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку для середньої групи
Тема: Дружні діти — мов квіти.
Мета заняття:
* Формувати уявлення дітей про важливість дружнього ставлення до оточуючих, способи толерантної взаємодії.
*  Вчити і  розуміти зміст казки, оцінювати поведінку героїв, виховувати доброзичливість.
* Розширювати та закріплювати знання про квіти України, кольори.
* Розвивати мовлення та вміння висловлювати свої думки.

Тема: Ввічливі слова творять дива.
Мета заняття:
Учити дітей вживати слова вітання таподяки, проявляти співчуття, викликатибажання допомогти, проявляючипри цьому радість і доброзичливість,формувати уявлення дітей про важливістьтолерантної взаємодії.

Заняття з морально-етичного розвитку для середньої групи ДНЗ
Тема: Разом об’єднатися — веселіше гратися.
Мета заняття:
* У процесі гри формувати в дітей навички спільної діяльності, прищеплювати бажання перебувати в колективі та розвивати здібність до співпраці, посилювати відчуття згуртованості в групі.

Заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку для середньої групи ДНЗ
Тема: Дерево добра.
Мета заняття:
Формувати в дітей уявлення про толерантність як уміння робити хороші, добрі вчинки.
* Систематизувати уявлення дітей про добро, добрі вчинки, поповнювати словниковий запас дітей словами ввічливості; вчити правильно доповнювати речення.
* Удосконалювати комунікативні навички (вміння висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість до суджень інших дітей).
* Виховувати в дітях дружні взаємини, вміння і бажання прийти на допомогу дорослим і одноліткам.

Заняття з морально-етичного та мовленнєвого розвитку для старшої групи ДНЗ
Тема: Діти ввічливі та чемні всім навколишнім приємні.
Мета заняття:
* Прищеплювати дітям корисні звички чемного поводження, вживання ввічливих слів, вчити правил культурної поведінки.
* Формувати в дітях усвідомлену потребу доброзичливої та толерантної взаємодії з іншими людьми, показати переваги такої поведінки.

Заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку для старшої групи ДНЗ
Тема: Міст миру.
*
Продемонструвати зв’язок між особистим вибором і впливом цього вибору на інших людей.
* Підвести до усвідомлення того, що кожна
людина приходить у цей світ творити добро.
* Формувати в дітей бажання бути добрими, милосердними, лагідними та привітними до оточуючих, показати переваги мирного співіснування з іншими людьми.

Тема: Всім допомагати — вірних друзів мати.
Мета заняття:
* Формувати в дітей уявлення про поняття дружби як про найбільшу соціальну та моральну цінність, що передбачає щирість, довіру, взаємну симпатію, взаємодопомогу.

Тема: Кожна дитина — як у намисті перлина.
Мета заняття:
* Розвиток емпатії, вміння проявляти позитивні емоції, контролювати їх, тренування вміння слухати інших, вміння висловлювати свою думку, створення доброзичливої атмосфери, розвиток упевненості в собі.