Історія

Дошкільний навчальний заклад - а просто кажучи, дитячий садочок прийняв своїх перших вихованців досить давно - ще у 1985 році. В закладі виросло не одне покоління, а наш садочок не старіє - стає ще привабливішим, ще кращим. Із кожним роком розкриває нові таланти своїх вихованців. Вихованці дитячого садочка за допомогою педагогів постійно приймають участь у районних змаганнях, конкурсах, методичних об'єднаннях  та інших заходах:

- вихованці:

2013  рік – вихованці стали переможцями  у районному конкурсі «Перші кроки».

Квітень  2014 – на базі ДНЗ проходив І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики». Вихованець Пушкар Валентин посів  І місце в номінації «Юний математик».

Березень 2015 року – на базі ДНЗ проходив І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики». Вихованець групи № 5 Колесніков Євген зайняв І місце в номінації «Юний природознавець» та взяв участь у ІІ турі районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики».

Квітень 2015 року - вихованці нашого закладу взяли участь у районному конкурсі дитячої творчості «Дошкілля має таланти» в номінації «Хореографія».

У 2015 році дошкільний заклад брав участь у районному конкурсі «Київський район очима юних». Вихователь Целуйко Г.М. Ковган Л.А. та вихованці старшої групи дошкільного закладу стали переможцями  конкурсу.

Жовтень 2016 року вихованці старшої групи дошкільного закладу посіли ІІ місце у районних спортивних змаганнях серед дітей старшого дошкільного віку «Перші кроки».

- педагоги:

У 2011 році дошкільний навчальний заклад брав участь у всеукраїнському конкурсі «Школа сприяння здоров’ю».

2012 рік – вихователь-методист Романцова Л.А. – учасник І та ІІ туру районного конкурсу «Вихователь року - 2012», вихователь Ковган Л.А. – учасник І - ІІІ туру районного конкурсу «Вихователь року - 2012»

2016 рік – вихователь-методист Романцова Л.А. , вихователь Криворученко М.О. – учасники  І та ІІ туру районного конкурсу «Вихователь-року – 2016»

2017  рік - вихователь Гудзенко О.Г. – учасник І туру районного конкурсу «Вихователь-року – 2017»

2017 рік – вихователь-методист Романцова Л.А. – учасник І та ІІ туру районного конкурсу «Вихователь-року – 2017»

Квітень 2015 року – на базі дошкільного навчального закладу проходив районний семінар для вихователів-методистів «Міні-музеї в ДНЗ як дієвий засіб з патріотичного виховання дітей дошкільного віку»

2016 рік –  дошкільний заклад брав  участь у апробації парціальної  програми «Вчимося жити разом» з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7-ми років на засадах розвитку життєвих навичок.

Наші випускники:

- Горова Вікторія, випускниця 2012/2013 навчального року у 2016 році посіла І місце серед учасників Всеукраїнського турніру зі спортивних бальних танців «Кубок  Содружества»  -  школи 1-й рік навчання.