26 груд. 2017

Раді запросити Вас до нашого садочку на свята

15 груд. 2017

Міжнародний день чаю

8 груд. 2017

Семінар-тренінг для батьків

Семінар-тренінг для батьків: «Розвиток комунікативних навичок у стосунках з дітьми»
3 груд. 2017

Міжнародний День людей з інвалідністю

27 лист. 2017

День заснування Національної Академії Наук України

20 лист. 2017

Всесвітній день дитини

14 лист. 2017

Міжнародний день логопеда

Професійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада.
9 лист. 2017

День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
4 лист. 2017

В закладі дошкільної освіти пройшов суботник.

У закладі дошкільної освітиі відбувся суботник з благоустрою території.
30 жовт. 2017

городні фантазії

В кінці жовтня був оголошений конкурс для дітей і батьків. Він називався "Городні фантазії". Батьки з великою фантазією підійшли до роботи. За кілька днів, наша виставка зросла до розмірів цілого "городу". Для створення городніх "шедеврів" використовувалися: кабачки, помідори, яблука і груші, сухе листя і т.д. Вибрати переможця було важко. Дітям та відвідувачам дуже сподобалася виставка, вони з великим інтересом розглядали вироби. Пропоную і вам відвідати нашу виставку.