11 трав. 2023

Всеукраїнський марафон
9 трав. 2023

Увага!!!

Що робити при укусі клеща?
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

З Днем пам'яті. Історія свідчить: наш народ - непереможний! Слава захисникам України різних часів! Слава Україні!
3 трав. 2023

100 причин пишатися тим, що я - українець

Цікава гра!!!
2 трав. 2023

Інформаційний реліз

Про найважливіші події у сфері якості освіти
2 трав. 2023

Здоров'язберігаючі технології на знаннях з дітьми
29 квіт. 2023

Безпека дітей в Інтернеті

Google у співпраці з МОН і Міністерство цифрової трансформації України запустив онлайн-гру «Interland: безпека дітей в Інтернеті»
28 квіт. 2023

Освіта без бар'єрів

Освіта без бар'єрів - якою вона може бути?
26 квіт. 2023

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДТРИМКА ДОШКІЛЬНЯТ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ІНФОРМ-РЕЛІЗИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИ

Аварія на Чорнобильській АЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа. 26 квітня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.