Відкрито реєстрацію на тренінг!

12 квіт. 2018
Продовжується робота Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" і відкривається реєстрація на заняття...

Продовжується робота Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" і відкривається реєстрація  на заняття. Під час заняття буде порушено дві теми: «Профілактика залежностей у дітей від гаджет технологій та інтернет-залежності» та «Формування і корекція постави у дітей дошкільного і шкільного віку»

Заняття  відбудеться 25.04.2018 на базі ХСШ № 16 (вул. Повздовжня, 5) о 17.00. Заняття проводять працівники психологічної служби ХСШ № 16 імені В.Г.Сергєєва та тренера фітнес-центру «Волна».

Для участі у занятті просимо до 22.04.2018 (включно) повідомити про

своє бажання - надіслати заявку, вказавши своє ПІБ, на адресу електронної пошти: ksushakadik@gmail.com.

Чекаємо Вас!

З повагою,